Modele takash te larta

Po, meshkujt janě fatkeq në këtë drejtim. Nëse e Mendon gjatë, është Vërtetë e trishtueshme që seksi i kundërt NUK do të Mundet dot kurrë të provojë pushtetin e takave, elegancën dhe besimin që të FAL ndjesia e të espace CDO MBI to, mespërmes turmës së njerëzve. Vështirësia dhe dhimbja vijnë si faturë që duhet paguar, por në të Vërtetë, gjithçka IA vlen në Fund! Siç ka thënë dhe Monroe: “NUK e di Kush i ka shpikur Takat, por i detyrohemi JO Pak!” … Për të gjitha adhurueset e takave, në Galeri do të gjeni gjashtë Super-MODELE, që do të dëshironi t`i bëni që Tani pjesë të koleksionin tuaj. Edhe për Ju që NUK preferoni t`i vishni, Ju sigurojmë që do të kënaqeni thjesht Duke shfletuar galerinë. Marramendëse, APO JO? Edhe PSE më së Miri kombinohen me këpucë Takash të Larta, të cilat zgjasin këmbët dhe i bëjnë të duken më të Holla, NUK është e mundshme të Vishen Gjithmonë me Taka të Larta… E PRA, CILA është AJO zgjidhje sepse vërtet dëshirojmë ta veshim këtë rrobë Kryesore të sezonit për të cilën vitin e kaluar akoma NUK Kemi pasur guxim, transmeton telegrafi. DISA elementë të paraqitjes së jashtme, thjeshtë na bëjnë të Themi: “sa mirë që Jam femër!” Ditë e keqe? Vendos sinistre. Pamje monotone? Ndryshon ruiner e flokëve. Veshje e mërzitshme? … Zgjedh Takat! Morena Taraku përveç që komentohet për jetën e SAJ luksozë, AJO shpesh është në Qendër të vëmendjes Edhe për dukjen e SAJ, shkruan Indeksonline.

Ish-missi ka befasuar me imazhet e SAJ të Fundit. AJO në rrjetin e SAJ social ka postuar një påle çizme, ndërsa AJO që BIE në SY janě Takat Super të Larta. Takat gjatë ditës NUK shkojnë Fare, mirëpo çmimi i Tyre është i lartë siç e shihni dhe ju, Duke Kapur vlerën e MBI 1000 dollarëve/indeksonline/që Kur janě në modë, pantallonat e gjera na kanë vënë para telasheve për shkak të dilemave se çfarë duhet të veshim me Modelet e PA ntallonave në formë Trapezi të Prera Deri në Mesin e pulpave, e të MOS dukeni tmerrësisht qesharake?.

Comments are closed.